ADAPTTO TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ BİLGİLENDİRMELERİNE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR!

5 Ekim 2016 tarihinde AdapTTO ve Sakarya Üniversitesi Teknoloji Fakültesi işbirliği ile gerçekleştirilen, Teknoloji Fakültesi son sınıf öğrencilerine sırasıyla, Sakarya Teknokent, AdapTTO, Adaptto Patent Birimi, Girişimcilik birimi ve Proje Destek Birimi konularında sunumlar yapıldı. Son olarakTÜBİTAK 2209 A-B Programlarına yönelik bilgilendirme gerçekleştirildi.

Seminer, Sakarya Teknokent Genel Müdür Yardımcısı Bilal ÇİNİCİ’nin Sakarya Teknokent ve AdapTTO genel sunumu ile başlayarak sırası ile ADAPTTO Teknoloji Transfer Ofisi Modül Koordinatörleri kendi birimlerinin neler yaptığı ile ilgili kısa sunumlar yaptılar.

Tanıtım sunumunun ardından ADAPTTO Proje Destek Birimi Uzmanlarından Özlem ERYILMAZ, Cihan KILIÇ ve Uzman Yardımcısı Zeynep ŞAHİN Teknoloji Fakültesi son sınıf öğrencilerine TÜBİTAK 2209 – A – B Programlarına yönelik açıklamalarda bulunarak, son sınıf öğrencilerinin bitirme tezlerini proje kapsamında değerlendirmeleri konusunda bilgiler verildi.
Seminerin bitiminde katılım gösteren öğrencilerin soruları yanıtlandı. Seminere katılım sağlayan öğrencilerimize teşekkür eder, proje başvurularında başarılar dileriz.

Lütfen bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.