İçten Yanmalı Motorlarda Son Gelişmeler ve Çalıştayı / International Workshop on Recent Achievements and Project Possibilities-Internal Combustion Engines

İçten Yanmalı Motorlarda Son Gelişmeler ve Çalıştayı / International Workshop on Recent Achievements and Project Possibilities-Internal Combustion Engines

ÇAĞRI: 25 – 26 Kasım 2016 tarihinde Tübitak ve Sakarya Üniversitesi Teknokent ile Birleşik Krallık’tan Cambridge Üniversitesi ve CMCL Innovations  ortaklığı ile Antalya Side Star Elegance Otel’de “İÇTEN YANMALI MOTORLARDA SON GELİŞMELER VE  ÇALIŞTAYI” düzenlemektedir.

CALL: We would like to invite you to the “”International Workshop on Recent Achievements and Project Possibilities-Internal Combustion Engines”, held in ANTALYA between 25-26 November 2016. Within the workshop we aim to introduce new modeling and simulation techniques for engine modelling. researchers from research centers of automotive companies and their factories, from universities and  from industry using Combustion processes is are kindly invited to the workshop.

Çalıştaya katılmak isteyen ilgili kişilerin en geç 14 Kasım 2016 tarihine kadar aşağıdaki kayıt butonundan kayıt işlemlerini gerçekleştirmesi rica edilmektedir. Eğitim programına da aşağıdaki buton üzerinden ulaşabilirsiniz.

Amaç&Kapsam:

–         Motorlarda enerji verimliliğinin artırılması, yakıt sarfiyatının ve çevreyi kirletici emisyonların azaltılması için geliştirilen yeni teknolojilerin katılımcılarla paylaşılması.

–        Yeni teknolojilerin getirdiği  fırsatlar hakkında farkındalığın oluşturulması.

Objective &Scope:

–        Information sharing about the recent achievements about improving the efficiency of engines and the reduction of emissions.

–        Exploring new opportunities created through recent achievements about  engines.

–        Creating a better understanding between the industry and academia in order to develop new projects.

Türkiye ve Birleşik Krallık’tan gelecek uzmanların katılımıyla bu teknolojilerin daha da geliştirileceği yeni projelerin hayata geçirilmesinin sağlanması.

  • Son başvuru tarihi / Deadline for Application: 14.11.2016
  • Kabul bildirimi / Acceptance Notice: 16.11.2016
  • Seyahat bursu almak isteyenler başvurularını en son 13.11.2016 tarihine kadar iletişim adresine göndermelilerdir.
  • İletişim Bilgileri / Contact

Lütfen bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.