Lisans Bitirme Tezi Yarışmasında İlk 10 Açıklandı!

Lisans Bitirme Tezi Yarışmasında İlk 10 Açıklandı!

Sakarya Üniversitesi lisans 3 ve 4. sınıf öğrencilerinin bilim alanında çalışmalar yapılmasına yönelik teşvik etmek, çalışmalarını yönlendirmek ve mevcut bilimsel çalışmalarının gelişimine katkı sağlamak amacıyla Mühendislik ve Teknoloji Bilimleri, Sosyal ve Beşeri Bilimler, Tıbbı Bilimler ve Tarımsal Bilimler alanlarında Sakarya Üniversitesi öğrencilerine yönelik proje yarışmasında ön değerlendirme sonuçları açıklandı.

Yarışmaya başvuruda bulunan 44 proje içerisinden her alanda ilk 10 proje final sergisine katılmaya hak kazanmışlardır. Sakarya Teknokent Fuaye alanında 19 Nisan 2017 tarihinde saat 10.00’da yarışmadan ödül alan projelerin final sergisi ile birlikte ödül töreni gerçekleştirilecektir.

Yapılan Değerlendirme Sonucunda ilk 10’da yer alan öğrenciler aşağıda yer almaktadır:

ÖNEMLİ NOT: Sistem hatasından dolayı ön değerlendirmeye alınamayan projeler sebebiyle yeniden değerlendirme yapılmış ve buna göre her iki alanda da ilk 10 belirlenmiştir.Bu nedenle daha önce yayınladığımız ön değerlendirme listesi geçersizdir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz…

Liste de ismi bulunanlar 19 Nisan 2017 tarihine kadar proje sunum içeriğini; adapttoplus_sbf@adaptto.net adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Poster Sunum içeriği aşağıdaki gibi hazırlanmalıdır;

  • Proje Adı
  • Proje Yürütücüsü veya Proje Ekibi
  • Danışman
  • Projenin Amacı
  • Kullanılacak Yöntem ve Metotlar açıklanmalıdır (Mümkün ise bu bölümde görselde yer almalıdır)
  • Sonuçlar

Lütfen bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.