G-FAST HIZLANDIRMA PROGRAMI FİNALİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ!

Sakarya Üniversitesi ADAPTTO bünyesinde yer alan Girişimcilik Atölyesi 18 Ekim- 8 Kasım G-FAST Hızlandırma kampının final etkinliğini 20 Aralık 2017 saat 15:00’de Teknokent Konferans salonunda gerçekleştirmiştir. G-FAST Kampına bu dönem 6 grup iş fikirleriyle katılmış olup, dönemi 5 grup başarıyla tamamlamıştır.

Final etkinliğinde jüri üyelerinin karşısına çıkan ekiplerimiz:

  • Gamer Wing – (Doğan SORGUT, Oğuzhan AKBULUT, Erol DEMİRHAN)
  • Fit Monday Box – (Verda ARAS, Berat AKÇE, Bahar ARSEVEN, Yunus TEMİNCE)
  • Biletom – (Eyüp GÖZDERESİ, Uğur YETİŞGİN, M. Emin KORKMAZ, Boğaçhan KORKUSUZ, Cem ASMA)
  • Spatcher – (Ömer SEZER)

Sakarya’da faaliyet gösteren FGİ Kapı ve Yükleme Teknolojileri firması ve  Sakarya Teknokent’in girişimcilik gönüllüsü firmalarımızdan POLİSOFT Yazılım, CAZ Bilişim, OKZASOFT Bilişim ve C1SOFT Bilişim en iyi ilk üç iş fikrini belirlemek ve 3.000’er TL’lik Hibe desteği vermek için jüri olarak gönüllü olmuştur.

Grupların, 5’er dakikalık iş fikirlerinin paylaşımının ardından ve 10’ar dakikalık soru-cevap kısmı sonunda jüri üyeleri sıkı bir değerlendirme gerçekleştirmiş olup iş fikirlerinin tamamına 3.000’er TL‘lik hibe desteği verme kararı almıştır.

ADAPTTO ve Girişimcilik Atölyesi adına tüm jüri üyelerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunar, genç girişimcilerimize start-up aşamasında hibe ödülleriyle başarılarının katlanarak devam etmesini dileriz.

Lütfen bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.