SAKARYA TEKNOKENT HİZMET YETERLİLİK BELGESİ ALDI!

SAKARYA TEKNOKENT HİZMET YETERLİLİK BELGESİ ALDI!

Teknoloji geliştirme bölgeleri, Ar-Ge kapsamında faaliyet gösteren firmalarımıza ciddi mali avantajlar sağlamaktadır. Firmaların bu bölgelerde sıfırdan yapılanmaları ve/veya yeni bir şube açmaları konularında çoğu zaman danışmanlık ihtiyacı doğmaktadır. Firmalarımızın doğru projeler ve doğru mali yapı ile bu bölgelerde hızlı bir şekilde yer alabilmelerini sağlamak için;

KOSGEB – Genel Destek Programı Uygulama Esasları gereğince, KOSGEB Danışmanlık Desteğinden yararlanmak ve KOBİ’ler aldıkları danışmanlık hizmetine karşılık yaptıkları ödemelerde bulunduğu bölgeye göre farklı oranlarda hibe almaları konusunda firmalarımıza daha iyi hizmet verebilmek için Sakarya Teknokent – ADAPTTO Teknoloji Transfer Ofisi olarak Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Hizmet Yeterlilik Belgesi tescil edilmiştir.

Sakarya Teknokent – ADAPTTO Teknoloji Transfer Ofisi olarak Ar-Ge Projelerinin en iyi şekilde hazırlanması ile bünyemizdeki ve Türkiye’deki KOBİ’lerin katma değerli üretim ile kurumsallaşma konularında danışmanlık hizmeti vermeye hızla devam ediyoruz.

Lütfen bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.