AR-GE VE TASARIM MERKEZLERİ İKİNCİ ETKİLEŞİM TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ!

Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü ve Sakarya Teknokent koordinasyonunda; Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğini yaptığı ikinci ‘Ar-Ge Merkezleri Etkileşim Toplantısı’ Sakarya Maltepe Park’ta gerçekleştirildi.

İkincisi düzenlenen etkileşim toplantısına; Sakarya Büyükşehir Belediyesi Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Veysel ÇIPLAK, Sakarya Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Şakir GÖRMÜŞ, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Özcan KESKİN ve Ar-Ge Merkezi firmalarının üst düzey yöneticileri katıldı.

Kahvaltı eşliğinde gerçekleştirilen programda; Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ar-Ge Müdürü Arzu SAYGINER ÇİL il bazında ulusal ve uluslararası ar-ge projelerini anlattığı sunumunu gerçekleştirdi. Ardından FİGES A.Ş MATLAB Satış Yetkilisi Emrah GÜLDEN Ar-Ge ve Tasarım Merkezlerine yönelik ar-ge çalışmalarından bahsetti.

Toplantının sona ermesi ile birlikte firmalarımızı, 37 yıllık su deposunu da koruyarak seyir terası haline dönüştürülen ADAKULE’ye çıkartılarak Sakarya’mızın eşsiz manzarası eşliğinde tarihçesinden bahsedildi.

Lütfen bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.