G-FAST’19 HIZLANDIRMA PROGRAMI İŞ MODELİ SUNUMU SAHNE PERFORMANSLARI DEĞERLENDİRME HAFTASI TAMAMLANDI!

İş fikirlerinizi eğitim ve mentorlük desteği vererek olgunlaştırdığımız G-FAST’19 Hızlandırma Programımız da; iş modeli oluşturmak, devlet teşvikleri ve finansal yatırım almak, ücretsiz ofis imkânlarına erişmek ve şirketleşmek için programın tüm eğitim haftaları tamamlandı.

Hızlı gelişim kaydeden 29 girişimci adaylarımız final sahnesinde sunum yapmak üzere hazırlayacakları beşer dakikalık “İş Modeli” sunumlarını bugün; Sakarya Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Şakir Görmüş, Lonca Girişimcilik Vakfı Koordinatörü Lokman Ökten, Sakarya Üniversitesi akademisyenlerinden Dr. Öğr. Üyesi Sezercan Bektaş, Sakarya Teknokent firmalarından ICS Teknoloji firma yetkilisi Ahmet Sınav ve SATSO Ar-Ge Komisyon Bşk. Yrd. Emre Salihoğlu’ndan oluşan jüri üyelerine gerçekleştirdiler. Sunum kapsamında tespit ettikleri problem ve önerdikleri çözüm hakkında bilgi vererek, gelir yöntemleri ve ekiplerinin altyapısı hakkında paylaşımda bulundular. Jüri üyeleri de ekipleri konunun inovatif yönü, ekibin yeterliliği ve ticarileşme potansiyeli açısından değerlendirdiler.

“G-FAST’19 FİNAL” Programına kadar yoğun çalışmalar içerisinde hızla gelişim kaydederek iş fikri sahibi olan değerli girişimcilerimiz; yatırımcıları etkilemek ve çeşitli ödüllerin sahibi olabilmek için 17 Nisan 2019 tarihinde final sahnesine çıkmak için yarışacaklardır. Böylece ödül ve yatırım alan girişimler, 1 yıl süreyle erken aşama kuluçka merkezinin kuluçka programına girmeye hak kazanacaklardır.

Lütfen bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.